Loading...

Jste absolventem UJEP?

Přidejte se k našim absolventům a získejte četné výhody!

Naši absolventi

Jakým směrem se vydali naši absolventi?

Absolvent Fakulty umění a designu UJEP. Ilustrátor a grafik. Za soubor ALFABETA (2016) získal řadu ocenění. Za ilustrace do knihy Left and Right (Emmemm Publishing) a sérii ilustrací pro Ambiente byl nominován na cenu Czech Grand Design v kategorii ilustrátor roku (2019). Zajímají ho projekty s edukativním a interaktivním přesahem. Na workshopech, které pořádá, se snaží dětem přiblížit krásu papíru a práce s ním. Žije v Praze a do Ústí jezdí malovat velkolepé murály.
Fakulta umění a designu
MgA. Patrik Antczak
Absolventka Fakulty sociálně ekonomické UJEP, maminka 3 krásných dětí, zakladatelka projektu Zásilkovna, CEO holdingu Packeta, kde řídí 1 000 zaměstnanců v šesti státech. Od roku 2019 působí i v USA, Indii a Číně. Podporovatelka zajímavých startupů. EY podnikatelka roku 2017 Hlavního města Prahy, TOP Podnikatelka roku 2018 v žebříčku vydavatelství Economia, řadu let obsazuje přední příčky žebříčku nejvlivnějších žen Forbes, na jehož titulní straně se objevila již 2x.
Fakulta sociálně ekonomická
Ing. Simona Kijonková
Magisterské studium ukončil v roce 2001. Pracovní povinnosti ho vedly od technických pozicí v kvalitě, řízení výroby až na pozice ředitele výrobních závodů. Motivaci k top manažerské práci získal během studentských stáží. Mezinárodní přehled při pracovním vyslání a rozjezdu výrob poboček v Číně, kde působil 6 let. V Ústeckém regionu spoluzakládal výrobní závod Pierburg. Vždy uvádí nutnost použití kritického myšlení a pozitivního leadershipu. Je patriotem severních Čech, hrdým absolventem Fakulty sociálně ekonomické UJEP. Aktivně podporuje podnikatelské a sportovní aktivity v regionu.
Fakulta sociálně ekonomická
Ing. Jan Pleyer
Působí na katedře politologie a filozofie Filozofické fakulty UJEP a v Ústavu etiky 3. LF UK. Specializuje se na estetiku, filozofii umění, etiku a lékařskou etiku. Mezi její zvláštní nadání patří umění propojovat. Na oblíbených zimních estetických víkendech propojuje studenty s hlubokými tématy; na setkáních, jejichž pořádání často iniciuje, zase jednotlivé kolegy z různých kateder, fakult či dokonce univerzit.
Filozofická fakulta
Mgr. Bára Řebíková, Ph.D.

Diplomem to končit nemusí

Chceme vědět, jak se vám po absolvování studia u nás daří. Zajímá nás, jestli se věnujete oboru nebo se vydáváte jiným směrem. Jestli zůstáváte v regionu nebo jste zahnízdili jinde. Rádi se dozvíme o vašich úspěších a budeme na vás pyšní. Pojďme zůstat v kontaktu!

Přidejte se do klubu absolventů

Staňte se  součástí široké sítě kontaktů a získejte mnohé výhody!

Pořádáme absolventská setkání a nabízíme tak příležitosti k  nevysychající inspiraci pro svou práci.

Staňte se navždy součástí dobrodružného příběhu univerzity severu, která spoluutváří budoucnost tohoto regionu.

Registrace do Klubu absolventů

Příběh UJEP

Zjistěte více o našich absolventech a lidech, kteří na naší univerzitě působí. V příbězích vyprávěných tak, abyste si je mohli nejen přečíst, ale také poslechnout nebo se na ně podívat ve formě videí a fotografií.

Absolventka oboru Čeština – Hudební výchova Pedagogické fakulty. V počátcích své profesní kariéry se věnovala učitelství a filmové produkci. Posledních 20 let pomáhá k lepší budoucnosti Ústeckého kraje ve funkci tiskové mluvčí a kancléřky na rektorátu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.
Pedagogická fakulta
Mgr. Jana Kasaničová
Absolvent Fakulty strojního inženýrství UJEP, vedoucí Ústavu strojů a energetiky a odborným asistentem Ústavu technologií a meteriálů FSI UJEP. Narodil se v krušnohorských Abertamech, vystudoval v Plzni, je jedním z nejmladších docentů ústecké univerzity, držitelem 3 patentů v oblasti kovových slitin a nadšeným popularizátorem vědy a výzkumu v technických oborech.
Fakulta strojního inženýrství
doc. Ing. Jaromír Cais, Ph.D.
Absolvent AARF FUD UJEP, fotograf na volné noze a od roku 2016 také odborný asistent jednoho ze tří fotografických ateliérů fakulty umění a designu ústecké univerzity, a to i poté, co se v loňském roce změnilo jeho zakládající vedení. Ve volném čase se věnuje reklamní, kampaňové i umělecké fotografii.
Fakulta umění a designu
MgA. Jiří Dvořák
Loading...