Loading...

Výhody pro členy klubu absolventů

Zpřístupnění univerzitních akcí

Naše univerzita pořádá každý rok společně s partnery spoustu zajímavých akcí – jako třeba Setkání absolventů, Noc vědců nebo Festup. Přijďte na ně také – pro absolventy máme dveře otevřené!

Levnější ubytování v Ústí nad Labem

Vracíte se rádi na místo činu? Oživte své vzpomínky a vraťte se do Ústí jako student! Autentický prožitek umocní naše zvýhodněná nabídka ubytování na studentských kolejích.

Zvýhodněný pronájem prostor

Sháníte prostory pro workshop, školení, nebo třeba i velkolepou konferenci? Pak sáhněte po těch, které znáte z přednášek do posledního detailu.

Slevy u našich partnerů

Studentské slevy byly fajn, že? Díky Klubu absolventů s diplomem nekončí. Registrujte se a užívejte si levnějšího občerstvení, fitness center a spousty dalšího.

Prezentujte svoji firmu

Dostali jste se do firmy, která má studentům či absolventům co nabídnout? Ať už své služby, nebo třeba stáž či zajímavou pracovní nabídku – rádi vám dáme prostor!

Zvýhodněný pronájem sportovišť

Podepsalo se na vás vysedávání na přednáškách a chtělo by to trochu pohybu? Umíme si to představit – a proto jsme pro naše absolventy zařídili levnější vstup na naše sportoviště!


Chcete se dostat ke všem výhodám?

Loading...